TesnsorFlow ile Eğitilmiş bir modelin ortalama Video analiz süresi nasıl hesaplanır?

Merhaba DLTR ailesi. Sorum şöyle daha önceden ilgili obje ile eğitilmiş bir modelimiz mevcut olsun, diyelim ki ben bu modeli içindeki cep telefonları bulmak üzerine eğittim. Sonra bu modeli test etmek için modele 45 dakikalık bir video entegre etmek istedim. Günün sonunda istediğim şey hangi saniyeler arasında cep telefonunu bulduğunun logunu tutması. Modelin bu videoyu analiz etmesinin ortalamanın üstünde bir gpu ile süresini nasıl hesaplayabilirim ve analiz süresi minimum >=45 dk mı olmak zorundadır?

gpu hafızan ne kadar ?
o hafızayla ve kullanğın modelinle kaç adet resmi paralel işlemen mümkün ?
modelin çalışma süresi ne kadar ?
sorunuz açık değil cevaplamanın en kolay yoluda bir kere çalıştırmak

sonrası oran orantı ve dört işlem …

Tensorflowluk bir olay yok ki burada? Modeli zaten eğitmişsin, test videosunu da opencv’yle frame frame okuyup modele feedleyeceksin. OpenCV hangi frame’in hangi saniyede geçtiğini veriyorsa da aradığına ulaşırsın (opencv yapabiliyor mu emin değilim, en kötü oturur 10 satır bir kod yazarsın framelerle saniyeleri eşleştirecek).

Analiz süresi niye minimum 45 dakika ve/veya üzeri olmak zorunda olsun onu anlamadım. Eğer test 45 dakikanın altında bitecek mi diye soruyorsan, mantıken bitmesi lazım.