Tensorflow Kernel hatası

Merhaba,ben tensorflow ile işlem yaparken resimdeki hatayı alıyorum ve bundan dolayı hiçbir işlem yapamıyorum.Bir çözüm yolu da bulamadım.

Merhabalar biraz daha ayrıntılı bilgi verirseniz daha kolay yardımcı olurlar sanki gönderdiğiniz fotodan hiç bir şey anlaşılmıyor.Örneğin tensorflow sürümü ne , işletim sisteminiz ne tensorflow script halinde çalıştırdığınızda çalışıyor mu vs . Mesala bazı bilgisayarda tensorflow işlemciden dolayı 1.5 sürümünden sonra sorun veriyor.

Merhaba,

Tam kodları görüntüleyemediğimiz için nacizane tavsiyem jupyter notebook yerine .py olarak çalıştırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Murat

Merhaba,

Anaconda 3.7 sürümünü kullanıyorum.Tensorflow 3.5.2 sürümüne izin veriyor.Anaconda üzerinde o sürümü de yüklüyorum.Tensorflow’u da kurdum.Bu işlemleri yaptıktan sonra kodlarımı çalıştırdım.Daha sonralarda hata almaya başladım.

Jupyter notebook veya spyder fark etmiyor.Aynı hatayı alıyorum.

import tensorflow as tf yazdığım zaman patlıyorum.

Teşekkürler.

Merhabalar,

Tensorflow 3.5.2 sürümü daha yok sanırım , bir yanlışlık olmasın daha 2.0 sürümü bile çıkmadı . O dediğiniz python sürümü sanki. Biraz üstün görü ve tahmin olacak ama aynı şekilde benimde olmuştu. Üst tarafta belirtiğim üzere 1.5 sürümünü geri döndüğümde sorun çözülmüştü.Şu linki tavsiye edebilirim