Hazır Dataset bulma

Merhaba, deep learning alanında çok yeniyim. Yüksek lisansta aldığım bir ders ile ilgili bir sınıflandırma projesi yapmak istiyorum. Bunun için images lerden oluşan bir dataset i arıyorum ama pek uygun bir şey bulamadım. Dataset bulmada yardım edebilecek birileri var mı acaba. şimdiden çok teşekkür ederim

Soruya soruya cevap vermek biraz saçma oluyor ama malesef mecbur oluyoruz

Uygundan kastınız nedir ?
Ne gibi veri setlerine ulaştınız ve sizce nesi uygun değildi de Ne gibi bir Veri seti arıyorsunuz ?
Sorunuzu açık bir şekilde sormazsanız Cevaplandırma şansımız olmuyor malesef

Haklısınız. Şöyle açıklayayım: Elimde kanser hücreleriyle ilgili bir veri seti var ( https://archive.ics.uci.edu/ml/datasets/breast+cancer+wisconsin+(original) ). Yalnız bu veri seti çok değişkenli data şeklinde, resim değil. Bu veri setiyle matlab’da çalıştım. Şimdi de resimlerden oluşan bir veri seti bulup çalışmak istiyorum. Dediğim gibi bu konuda çok yeni olduğum ve öğrenmeye çalıştığım için bulduğum veri setleri bana çok karışık geliyor. Bana images data seti olan bir sınıflandırma projesi lazım. O yüzden yardım istedim. Tekrar teşekkürler.

Zaten kolay bir problem değil Eğer veri seti kompleks geliyor diyorsanız çözüm yok
ama görüntülü kanser datası aratırsanız artık epey var
“Kaggle cancer” diye aratırsanız epey bir veri bulabilirsiniz
Hem Kaglle daki datalar daha derli toplu olur