Deeplearning.ai burs başvurusu

coursera

#1

ben burs basvurusu yaptım fakat geri dönüs olmadı 10 gündür, acaba free trial i denemem mi gerekiyor önce?


#2

Merhaba, bununla ilgili çok bilgim yok fakat sitenin ilgili sayfasında sorunuzun cevabı verilmiş olmakta: https://learner.coursera.help/hc/en-us/articles/209819033-Apply-for-Financial-Aid

Free trial öncesi biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Financial Aid and Free Trials
Your financial aid application will be cancelled if you start a free trial while it is being reviewed.
If you’ve already started a free trial and still want your financial aid application to be reviewed for approval, you should cancel your subscription and re-apply.


#3

Deeplearning.ai için burs başvuruları 15 günde sonuçlanmaktadır, bu süreçte kursu ‘audit’ seçeneğinden takip edebilirsiniz.


#5

ben tam olarak söylediğiniz gibi yapmıştım 4. kursa audit olup başvuru yaptım, başvurum kabul edildi fakat diğer 4 kurs açıldı sadece audit yaptığım 4. kurs açılmadı sebebi nedir acaba?


#6

Bilemiyorum, başvuru için beklemeniz gereken 15 gün geçti ve halen bir değişiklik yok ise, dilerseniz burs çıkmayan kurstan kaydınızı sildirip yeniden başvurun…


#8

@duygucan Çözmenize sevindim :smiley: . “audit” yazısının görünmemesi için güzel çalışmışlar.


#7

Merhaba,
Kursa financial aid basvurusunda yeni bulundum. Süreç içinde sizin dediginiz gibi audit olayım dedim lakin enroll butonuna tiklayinca audit opsiyonu gelmiyor. Acaba şartlar mı değişti?
ÇÖZÜLDÜ! https://www.coursera.org/learn/neural-networks-deep-learning adresinden erişince ENROLL tuşunun altında Audit seçeneği gözüküyor.